Kaja Aarma


Saarlane, tallinlane, naine, ema, lapsed, lapselapsed, programmeerimine, ärivaldkond, psühholoogia, holistika, jooga, meditatsioon - need on mõned märksõnad, mis on olnud või on praegu minu jaoks olulised.

Olen otsinud tasakaalu - välise ja sisemise, meheliku ja naiseliku, mõistuse ja südame, reaalse ja müstilise - elu eri külgede vahel. Holistilises maailmas saavad need kõik kokku ja põimuvad imelisel moel.

Tutvumine oma sisemaailmaga viib muutusteni välises elus. Julgus endasse sukelduda heidab valgust alateadvusse peidetud osadele. Seni varjusolnud võimete tundmaõppimine vallandab värske energia. Iseendaga kontakti otsimine aitab üles leida kadumaläinud sisemise rõõmsa ja vallatu lapse. Naiseliku ja meheliku poole tasakaalustamine loob aluse sisemisele harmooniale.

Ennast tundma ja usaldama õppides saab kinnitust teadmine - MINA ise olengi see, kes maailma loob! Ja tasakaalus MINA kajastub välismaailmas: minu ümber on toredad inimesed, suhted sujuvad ja päev on päikseline.

Holistilise regressiooni terapeut,
kutsetunnistus nr. 114686

Telefon: 53024492
E-post: kaja.aarma@gmail.com


Seotud artiklid:

KUI EI TEA, KUST ALUSTADA...

Kunagi pole nii, et kuidagi enam edasi ei saa. Mõnikord tundub, et on ainult üks lahendus, aga alati on mitu. On hetki, kui lihtsalt pole jõudu, et eemalduda ja kõrvalt vaadata. Võib-olla aitab teadmine, et aeg-ajalt on kõigiga nii. Jaksu pole, energia on otsas, ei ole mingit soovi midagi teha... Mida siis teha? LOE EDASI