Rita Eevardi


Sündisin südasuvisel ajal oma väga noorte vanemate esimese lapsena. Selline stardipositsioon võimaldas mul alustada soojas, valges, nooruslikus ja elujaatavas keskkonnas. Olin esimene lapselaps ka oma isapoolsetele vanavanematele, seega  -  kasvatust olen saanud korralikult.

Nii kaua, kui ennast mäletan, olen alati püüdnud olla kuulekas ja hea laps. See ülesanne ei olnud alati lihtne, sest minu kasvatajate soovid ja ootused olid sageli väga vastuolulised - mida üks lubas, seda teine keelas, mis ühele meeldis, oli teise jaoks tabu jne... Ühel hetkel jõudsin oma elus punkti, kus olin iseennast täiesti ära kaotanud. Pikkade enesotsinguaastate järel mõistsin lõpuks, et kõikide sõna kuulata ei ole võimalik ja et tuleb õppida tegema vahet enda jaoks olulise ja ebaolulise vahel. See valikute tegemine oli alguses väga raske, sest sisemine vajadus kõigile meeldida varjutas tihtipeale MINU TÕE.

Täna olen rahul, et mu teekond on toonud mind just  siia, kus praegu olen: mul on töö, mida väga armastan ja mis pakub aina uusi arenemisvõimalusi, sõbrad, kellega jagada rõõme ja muresid; abikaasa, kes on olnud heaks sõbraks ja ausaks peegliks juba 27 aastat ning kaks imelist täiskasvanud last, tütar ja poeg.

Üks olulisemaid oskusi, mida ma oma senises elus olen õppinud ja mida jätkuvalt lihvin, ongi  vahetegemine tõelise ja näilise vahel. Illusioonidest loobumine teeb ruumi PÄRIS ASJADELE: ilule, armastusele, lähedusele, küllusele, loomingule -  kõigele sellele, mis päriselt õnnelikuks teeb. Maailmas on nii palju kaunist ja nautimisväärset, nii põnev on seda illusioonide alt otsida!

Kui tunned, et sinu elus on midagi, mis takistab sind õnnelik olemast, siis tule teraapiasse ja otsime üles SINU TÕE.

Holistilise regressiooni terapeut,
kutsetunnistus nr 114691

Telefon: 50 37389
E-post: eevardir@gmail.com
Aadress: Tallinn