KUI EI TEA, KUST ALUSTADA

Kui ei tea, kust alustada... Kunagi pole nii, et kuidagi enam edasi ei saa. Mõnikord tundub, et on ainult üks lahendus, aga alati on mitu. On hetki, kui lihtsalt pole jõudu, et eemalduda ja kõrvalt vaadata. Võib-olla aitab teadmine, et aeg-ajalt on kõigiga nii. Jaksu pole, energia on otsas, ei ole mingit soovi midagi teha... Mida siis teha?
Üks võimalus on - ära tee midagi. Sinu kogu olemus: keha-vaim-hing, ütlevad kõik koos: „Energia on otsas, vaja puhata, olla omaette.“ Midagi sinu sees on tasakaalust väljas, tahab korrastamist. Siis lubagi endal mitte midagi teha. See on uskumatu kergendus, kui sa seda endale lubad. Ei tee mitte midagi, pikutad võrkkiiges ja ei kiigu ka... Kui oled nii lihtsalt lebanud pool tunnikest, hakkab iseenesest midagi toimuma... mõtted hakkavad liikuma, energia voolama...
Sinus toimub midagi sellist: kui sa PEAD, siis pigistad ennast nagu peos olevat mahlakat lille - pigistad mahlad kinni. Suhtu endasse õrnalt nagu elusasse lille, siis märkad, mida hetkel on vaja. Usalda sisetunnet.

Kaja Aarma
Holistiline terapeut